Karviná
Orlová
Cafe BB Bar
Apartmány BB

Pivo pokaždé jinak

Přinášíme Vám jedinečnou nabídku českého a zahraničního piva. Mezi širokou škálou značek nechybí originální pivní speciály – Stella Artois.

 


STELLA ARTOIS

STELLA ARTOISStella Artois je na světě nejlépe prodávané belgické pivo oblíbené ve více než 80ti zemích světa. Je vařena za použití tradičních pivovarských postupů ze sladovnického ječmene klíčícího na humnech ve sladovně a z nejlepších odrůd chmele. Díky tomu je dosaženo vynikající kvality a plné nezaměnitelné chuti. Charakter piva Stella Artois je přirozeně elegantní, vytříbený a vysoce kvalitní. Má charakteristickou a nezaměnitelnou chuť, říz a je příjemně nahořklá. To ji činí odlišnou od ostatních prémiových ležáků na celosvětovém trhu.

 


Historie Stelly Artois se datuje již do roku 1366. Kroniky z tohoto roku říkají, že ve městě Leuven vzkvétal nejen obchod, ale i samotné pivovarnictví. Daně městu Leuven byly placeny i pivovarem "Den Hoorn". K prosperitě přispěla i univerzita v Leuvenu, která byla založena 1425 a jejíž studenti rychle získali pověst milovníků piva. Dne 15. června 1717 byl pivovar "Den Hoorn" prodán Sebastienu Artois. Později se jeho nástupcem stal syn Adriaan a vnuk Leonard. Od tohoto momentu je jméno Artois spojováno s městem Leuven a jeho pivovarem. Stella získala své jméno v roce 1926, kdy pivo uvařené na počest tradičních Vánoc bylo obzvláště jiskřivé, a proto bylo pokřtěno Stella - latinský výraz pro "hvězda". Stella se brzy stala velmi populární, a to nejen o Vánocích, ale po celý rok.

 


HOEGAARDEN WHITE
Ochucené svrchně kvašené pšeničné pivo dokvašované v lahvi s obsahem alkoholu 5 %. Po spontánním kvašení v sudech prochází pivo druhým kvasným procesem v lahvi, což mu dodává jeho charakteristickou barvu nažloutlé slámy. Je to velmi osvěžující sladkokyselé pivo s jemnou hořkostí, rozeznatelnou chutí koriandru a náznakem pomeranče.

 

 

STELLA ARTOIS - nealko
V prosinci roku 2004 uvedla společnost na trh nealkoholické pivo Stella Artois. S obsahem alkoholu max. 0,5 % je nealkoholická Stella Artois vhodným nápojem pro řidiče a nejen pro ně. Charakterizuje ho jemná chuť s výrazným chmelovým dozvukem a hustá pěna. Pivo je distribuováno v láhvi o objemu 0,33 l. I u nealkoholické varianty prémiového ležáku Stella Artois se dodržuje servírovací postup, jehož nedílnou součástí je použití značkové sklenice, rozetky a čistého tácku.Stella Artois
Studio Kráska
Restaurant Le Cafe No. 3 Orlová - restaurace, denní menu Restaurant Le Cafe No. 3 Orlová - restaurace, denní menu Restaurant Le Cafe No. 3 Orlová - restaurace, denní menu Restaurant Le Cafe No. 3 Orlová - restaurace, denní menu Restaurant Le Cafe No. 3 Orlová - restaurace, denní menu
-

více
pizza
»
»
více
Cafe BB Bar
»
více
Drinks @ Cocktails Bar
»
více
Pizza
»
více
Lavazza
»